DW-19-13-F-D-910
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-19-13-F-D-910
설명:
CONN HDR 38POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 38
Color Black
Length - Post (Mating) 0.210" (5.334mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.910" (23.114mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)