DW-20-12-L-T-450
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-20-12-L-T-450
설명:
CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 3
Number of Positions 60
Color Black
Length - Post (Mating) 0.470" (11.938mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.450" (11.430mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)