DW-20-14-T-T-1320
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-20-14-T-T-1320
설명:
CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 3
Number of Positions 60
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.320" (33.528mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)