DW-22-10-G-S-354
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-22-10-G-S-354
설명:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.366" (9.296mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.354" (8.992mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)