DW-24-08-S-S-250
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-24-08-S-S-250
설명:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.170" (4.318mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)