DW-26-20-F-S-835
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-26-20-F-S-835
설명:
CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 26
Color Black
Length - Post (Mating) 0.185" (4.699mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.835" (21.209mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)