DW-27-12-F-D-730
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-27-12-F-D-730
설명:
CONN HDR 54POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 54
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.730" (18.542mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)