DW-30-14-SM-D-885
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-30-14-SM-D-885
설명:
CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Black
Length - Post (Mating) 0.435" (11.049mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.885" (22.479mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)