DW-32-07-T-T-250
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-32-07-T-T-250
설명:
CONN HDR 96POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 3
Number of Positions 96
Color Black
Length - Post (Mating) 0.070" (1.778mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.430" (10.922mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)