DW-35-08-F-D-200
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-35-08-F-D-200
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 70POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 70
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)