DW-36-11-G-T-622
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-36-11-G-T-622
설명:
CONN HDR 108POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 3
Number of Positions 108
Color Black
Length - Post (Mating) 0.198" (5.029mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.622" (15.800mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)