DW-47-13-F-D-925
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-47-13-F-D-925
설명:
CONN HDR 94POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 94
Color Black
Length - Post (Mating) 0.195" (4.953mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.925" (23.495mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)