DW-49-15-F-D-355
Samtec Inc.
제품 번호:
DW-49-15-F-D-355
설명:
CONN HDR 98POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 98
Color Black
Length - Post (Mating) 0.165" (4.191mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.355" (9.017mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)