DWM-08-58-S-D-582
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-08-58-S-D-582
설명:
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Black
Length - Post (Mating) 0.003" (0.076mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.705" (17.907mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.582" (14.783mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)