DWM-10-59-L-D-430
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-10-59-L-D-430
설명:
.050" X .100" FLEX STACK, FLEXIB
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) 0.205" (5.207mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.755" (19.177mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.430" (10.922mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)