DWM-15-54-L-D-270
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-15-54-L-D-270
설명:
CONN BRD STACK .050" 30POS
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.165" (4.191mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.555" (14.097mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.270" (6.858mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)