DWM-15-61-G-D-470
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-15-61-G-D-470
설명:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.460" (11.684mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.050" (26.670mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.470" (11.938mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)