DWM-20-61-G-D-810
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-20-61-G-D-810
설명:
CONN HDR 40POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.050" (26.670mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.810" (20.574mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)