DWM-22-01-T-D-330
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-22-01-T-D-330
설명:
CONN HDR 44POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 44
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.450" (11.430mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DWM
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.330" (8.382mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)