DWM-26-52-TM-D-305
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-26-52-TM-D-305
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 52POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 52
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.425" (10.800mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DWM
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.305" (7.747mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)