DWM-35-55-S-D-200
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-35-55-S-D-200
설명:
CONN HDR 70POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 70
Color Black
Length - Post (Mating) 0.290" (7.366mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.610" (15.494mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)