DWM-50-53-G-D-276
Samtec Inc.
제품 번호:
DWM-50-53-G-D-276
설명:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Black
Length - Post (Mating) 0.109" (2.769mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.505" (12.827mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.276" (7.010mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)