/ Solid State Relays / E-1048-8D5-C0A0-4U3-20A
minImg
E-1048-8D5-C0A0-4U3-20A
E-T-A
제품 번호:
E-1048-8D5-C0A0-4U3-20A
제조업체:
E-T-A
설명:
SSR RELAY SPST-NO 20A 8.5-32V
사용자 가이드
Load Current 20 A
Series E-1048-8D
Termination Style Plug In
Output Type DC
Mfr E-T-A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 8.5 V ~ 32 V
Package Bulk
Mounting Type Socketable
Product Status Obsolete
Voltage - Input 12 ~ 24VDC