STMicroelectronics
제품 번호:
E-L6219R
제조업체:
패키지:
24-SO
배치:
-
설명:
IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.92695
$29.2695
25
$2.76716
$69.179
100
$2.398275
$239.8275
250
$2.27525
$568.8125
500
$2.041569
$1020.7845
1000
$1.724108
$1724.108
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 500mA |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 4.5V ~ 10V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SO |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | - |
| Step Resolution | 1, 1/2 |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | E-L6219 |