Igus
제품 번호:
E08-20-038-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE CARRIER .76H X 1.11W 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.716
$10.716
25
$10.032
$250.8
50
$9.9655
$498.275
100
$9.3005
$930.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Frame Type | Open |
| Outer Height | 0.760" (19.30mm) |
| Cavity Height | 0.570" (14.48mm) |
| Material | Igumid G |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Minimum Bend Radius | 1.500" (38.10mm) |
| Series | E08 |
| Link Pitch | 0.790" (20.07mm) |
| Length | - |
| Loading Side | Inside and Outside Bend |
| Mfr | Igus |
| Outer Width | 1.110" (28.19mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cavity Width | 0.790" (20.07mm) |
| Base Product Number | E08-20 |