C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.778
$8.778
10
$7.9059
$79.059
25
$7.57492
$189.373
50
$7.20233
$360.1165
100
$6.91258
$691.258
250
$6.498684
$1624.671
500
$6.001967
$3000.9835
1000
$5.795
$5795
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Bushing Thread | 1/4-40 |
| Ingress Protection | IP57 - Dust Protected, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.35mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 7.5A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 10.16mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | E |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 40,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | E107SY |
| Actuator Material | Brass, Chrome Plated |