Panduit Corp
제품 번호:
E14-10FB-L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRONGHOLD FORK TERMINAL, NON-IN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.19855
$1.9855
25
$0.1938
$4.845
50
$0.18943
$9.4715
100
$0.184965
$18.4965
500
$0.180538
$90.269
1000
$0.171722
$171.722
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.340" (8.64mm) |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Series | StrongHold™ |
| Length - Overall | 0.710" (18.03mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Tongue Inside Opening | 0.200" (5.08mm) |
| Features | Butted Seam |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |