C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.6445
$12.6445
10
$11.42375
$114.2375
25
$10.87408
$271.852
50
$10.32441
$516.2205
100
$9.9579
$995.79
250
$9.346974
$2336.7435
500
$8.552793
$4276.3965
1000
$7.560812
$7560.812
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Bushing Thread | Unthreaded |
| Ingress Protection | IP57 - Dust Protected, Waterproof |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 7.62mm |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | E |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 40,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | E201MD |
| Actuator Material | Brass, Chrome Plated |