/ Ferrite Cores / E25/13/11-3F36-G100
minImg
E25/13/11-3F36-G100
Ferroxcube
제품 번호:
E25/13/11-3F36-G100
제조업체:
Ferroxcube
패키지:
E 25 x 13 x 11
설명:
FERRITE CORE E 3F36
사용자 가이드
Tolerance -
Material 3F36
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 25 x 13 x 11
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.504" (12.80mm)
Package Bulk
Width 0.433" (11.00mm)