Omron Automation and Safety
제품 번호:
E2B-M30KS15-WP-B1 2M
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$44.973
$44.973
10
$37.8746
$378.746
25
$35.50796
$887.699
100
$34.32426
$3432.426
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Cable Leads |
| Sensing Distance | 0.591" (15mm) |
| Output Type | PNP-NO, 3-Wire |
| Shielding | Shielded |
| Response Frequency | 250Hz |
| Product Status | Active |
| Indicator | LED |
| Series | E2B |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M30 |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Material - Body | Nickel-Plated Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | E2B-M30 |