E2E-X40MB3DL30-M1
Omron Automation and Safety
제품 번호:
E2E-X40MB3DL30-M1
설명:
SENSOR INDUCT 40MM PNP M30 NO/NC
사용자 가이드
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 1.575" (40mm)
Output Type PNP-NC/NO, 3-Wire
Shielding Unshielded
Response Frequency 100Hz
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V