Omron Automation and Safety
제품 번호:
E5ZN-2CNF03TC-FLK DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONTROL TEMP ANALOG/SS OUT 24V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Display Characters - Height | - |
| Ingress Protection | IP00 |
| Termination Style | Plug In, 24 Pin |
| Output Type | Analog, Solid State (2) |
| Control Method | On/Off, Proportional (PID) |
| Communications | RS-485 (CompoWay/F) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Number of Characters Per Row | - |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.198 lb (89.81 g) |
| Series | E5ZN |
| Type | Temperature Controller (Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) |
| Display Type | - |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Input Range | -200°C ~ 1800°C, 0 ~ 50mV |
| Features | - |
| Package | Bulk |