Display Visions
제품 번호:
EA W161B-ENLW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 16DIG 16X1 TRANSFLCT WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.008
$31.008
10
$24.2839
$242.839
100
$21.21141
$2121.141
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | - |
| Viewing Area | 64.50mm L x 16.00mm W |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | White |
| Product Status | Active |
| Character Size | - |
| Series | BlueLine |
| Display Format | 16 x 1 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 16 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 5V |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | - |
| Mfr | Display Visions |
| Outline L x W x H | - |
| Package | Bag |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Base Product Number | EAW161 |