Quectel
제품 번호:
EC21AUXGA-MINIPCIE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MOD CELL/NAV CARD EDGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$59.318
$59.318
10
$55.30805
$553.0805
25
$51.3
$1282.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -35°C ~ 75°C |
| Current - Transmitting | 22mA |
| Serial Interfaces | I²C, PCM, UART, USB |
| Mounting Type | Card Edge |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Cellular, Navigation |
| Power - Output | - |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 42Mbps |
| Current - Receiving | 22mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Quectel |
| Frequency | - |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tray |
| Protocol | BeiDou, EDGE, Galileo, GLONASS, GPS, GNSS, GSM, LTE, UMTS, WCDMA |
| Base Product Number | EC21 |