Quectel
제품 번호:
EC21VFA-MINIPCIE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MOD CELL/NAV CARD EDGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$65.7305
$65.7305
10
$61.28925
$612.8925
25
$56.848
$1421.2
100
$53.295
$5329.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -35°C ~ 75°C |
| Current - Transmitting | 30mA |
| Serial Interfaces | I²C, PCM, UART, USB |
| Mounting Type | Card Edge |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular, Navigation |
| Power - Output | - |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 10Mbps |
| Current - Receiving | 30mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Quectel |
| Frequency | - |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tray |
| Protocol | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, GNSS, LTE |
| Base Product Number | EC21 |