/ Common Mode Chokes / ECMT1V1714H-8R0-R
minImg
ECMT1V1714H-8R0-R
Eaton - Electronics Division
제품 번호:
ECMT1V1714H-8R0-R
설명:
CMC 8MH 800MA 2LN TH
재고 : 1356
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm)
Height (Max) 0.551" (14.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECMT1V17
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 800mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Eaton - Electronics Division
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 8 mH @ 1 kHz