Eaton - Electronics Division
제품 번호:
ECMT1V2023S-200-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 20MH 1A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1445
$3.1445
10
$2.8804
$28.804
25
$2.61858
$65.4645
40
$2.199488
$87.97952
81
$1.885218
$152.702658
243
$1.780528
$432.668304
486
$1.67579
$814.43394
972
$1.571053
$1527.063516
2430
$1.518698
$3690.43614
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 550mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.787" L x 0.689" W (20.00mm x 17.50mm) |
| Height (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECMT1V20 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 20 mH @ 1 kHz |