Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECQ-E2823JB
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.2793
$2.793
50
$0.2109
$10.545
100
$0.183635
$18.3635
500
$0.136021
$68.0105
1000
$0.115615
$115.615
2500
$0.108813
$272.0325
5000
$0.102011
$510.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.378" (9.60mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.311" L x 0.213" W (7.90mm x 5.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECQ-E(B) |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 125V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.082 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-E2823 |