Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECQ-UAAF124K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.12UF 10% 275VAC RADIA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
10
$0.3895
$3.895
50
$0.29469
$14.7345
100
$0.25669
$25.669
500
$0.190171
$95.0855
1000
$0.161642
$161.642
2500
$0.152133
$380.3325
5000
$0.142633
$713.165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.12 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF124 |