Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECQ-UAAF225K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 2.2UF 10% 275VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.748
$1.748
10
$1.41265
$14.1265
50
$1.23291
$61.6455
100
$1.07882
$107.882
500
$0.82194
$410.97
1000
$0.719207
$719.207
2500
$0.693519
$1733.7975
5000
$0.667831
$3339.155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.220" L x 0.571" W (31.00mm x 14.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF225 |