Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECQ-UBAF105M
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 1.0UF 20% 300VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0425
$2.0425
10
$1.65585
$16.5585
50
$1.44495
$72.2475
100
$1.264355
$126.4355
500
$0.963338
$481.669
1000
$0.842916
$842.916
2500
$0.81282
$2032.05
5000
$0.782714
$3913.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.748" W (26.00mm x 19.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | ECQUB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UBAF105 |