/ Oscillators / ECS-100AX-073
minImg
ECS-100AX-073
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-100AX-073
제조업체:
ECS Inc.
설명:
XTAL OSC XO 7.3728MHZ TTL TH
재고 : 2742
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series ECS-100X
Type XO (Standard)
Package / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Voltage - Supply 5V
Output TTL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 7.3728 MHz