ECS Inc.
제품 번호:
ECS-100AX-300
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ TTL TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.261
$2.261
10
$2.2059
$22.059
50
$2.10045
$105.0225
100
$1.837965
$183.7965
500
$1.78543
$892.715
1000
$1.52286
$1522.86
2500
$1.417837
$3544.5925
5000
$1.365321
$6826.605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Current - Supply (Max) | 70mA |
| Size / Dimension | 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | ECS-100X |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | TTL |
| Mfr | ECS Inc. |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 30 MHz |
| Package | Bulk |