/ Crystals / ECS-110.5-18-5PLX-AGN-TR
minImg
ECS-110.5-18-5PLX-AGN-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-110.5-18-5PLX-AGN-TR
설명:
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series CSM-7X
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 11.0592 MHz