/ Crystals / ECS-250-10-33-JGN-TR
minImg
ECS-250-10-33-JGN-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-250-10-33-JGN-TR
제조업체:
ECS Inc.
설명:
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
재고 : 996
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series ECX-32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz