/ Oscillators / ECS-2520S33-250-EN-TR
minImg
ECS-2520S33-250-EN-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-2520S33-250-EN-TR
설명:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±15ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Function Enable/Disable
Series ECS-2520S
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz