ECS Inc.
제품 번호:
ECS-320-10-36Q-AES-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.684
$0.684
10
$0.6061
$6.061
50
$0.56677
$28.3385
100
$0.500935
$50.0935
500
$0.474544
$237.272
1000
$0.395447
$395.447
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±25ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ECX-2236Q |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |