ECS Inc.
제품 번호:
ECS-35-18-10X
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.67545
$6.7545
50
$0.63175
$31.5875
100
$0.558315
$55.8315
500
$0.528922
$264.461
1000
$0.440772
$440.772
2500
$0.426075
$1065.1875
5000
$0.411388
$2056.94
10000
$0.396692
$3966.92
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.126" Dia x 0.413" L (3.20mm x 10.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohms |
| Series | ECS-3X10X |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | Cylindrical Can, Radial |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 3.579545 MHz |
| Package | Bulk |