ECS Inc.
제품 번호:
ECS-36-S-18-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 3.6864MHZ SERIES SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.147
$2.147
10
$2.09665
$20.9665
50
$1.99728
$99.864
100
$1.747525
$174.7525
500
$1.697631
$848.8155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | Series |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.465" L x 0.217" W (11.80mm x 5.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohms |
| Series | CSM-12 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 3.6864 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |