/ Crystals / ECS-500-8-47B-CWY-TR
minImg
ECS-500-8-47B-CWY-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-500-8-47B-CWY-TR
설명:
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
재고 : 1126
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ECX-1247B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 50 MHz